aboutus

Xianglong Shoes Limited

Xianglong Shoes Limited
1
Rodzaj działalności: Producent
Dystrybutor / Hurtownik
Eksporter
Sprzedawca
Rynek Główny: Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Oceania
Na calym swiecie
marki: SHUAIKEWEI
Ilość pracowników: >100
Coroczne wyprzedaże: >5000000
Rok założenia: 2010
pc Export: 90% - 100%
O nas
-01-
Wprowadzenie

Xianglong Shoes Limited znajduje się w mieście Nan'an w prowincji Fujian i zajmuje się głównie produkcją i sprzedażą obuwia sportowego i obuwia skórzanego. Firmy stosujące się do filozofii biznesowej „najpierw klient, rozwijaj się” przestrzegają zasady „najpierw klient”, aby zapewnić naszym klientom usługi wysokiej jakości. Firma Xianglong Shoes Limited została zarejestrowana w październiku 2004 r. Od momentu powstania, po 15 latach starannej działalności, ma pełną sieć sprzedaży i długoterminowych partnerów do współpracy. Produkty są dobrze odbierane i cieszą się zaufaniem klientów. W ciągu 15 lat rozwoju i wzrostu firmy zawsze dostarczaliśmy klientom produkty wysokiej jakości i solidną obsługę posprzedażną. Firma ściśle przestrzega produkcji i zarządzania międzynarodowym systemem jakości „ISO”. Dzięki innowacjom technologicznym, które są siłą napędową rozwoju, będziemy energicznie promować modernizację, standaryzację, zarządzanie proceduralne i naukowe oraz dokładamy wszelkich starań, aby dostarczać klientom produkty wysokiej jakości i doskonałe usługi. Wraz z szybkim rozwojem handlu elektronicznego i transformacji handlu elektronicznego firma wejdzie w obszar handlu elektronicznego i utworzyła zespół handlu elektronicznego z 15 członkami zespołu.
Założona w 2010 roku marka Shuai Kewei jest marką własną. Jest to kolekcja klasycznych stylów marki modowej. Został zaprojektowany zgodnie z kształtem stóp orientalnych butów męskich. Jest prosty, stylowy i wygodny. Buty męskie Shuai Kewei zajmują się miejskimi działkami. Projektanci wprowadzają popularne elementy każdego sezonu do designu marki. Opierając się na podkreśleniu marki i smaku, staramy się, aby wiele detali było wyjątkowych, szlachetnych i wygodnych oraz unikalnych dla współczesnych mężczyzn z obszarów miejskich. Niezwykły urok. Buty męskie marki Shuai Kewei to osoby w wieku 18-35 lat, które uwielbiają podróże i sport. Młodzi ludzie, którzy są pasjonatami życia, cena produktu wynosi od 158 do 398 juanów.

-02-
Historia

W 1997 roku założyciel fabryki obuwia, pan Huang Compliance, zaczął organizować budowę fabryki obuwia i rozpoczął pracę w warsztacie, aby dostosować produkcję obuwia skórzanego dla klientów.


W 2004 r. Po latach rozwoju fabryka obuwia nabrała kształtu i pomyślnie zarejestrowała się w 2004 r.


W 2008 roku, przy ciągłym rozwoju firmy, obszar fabryki obuwia został powiększony z 500 metrów kwadratowych do 1500 metrów kwadratowych, a liczba pracowników osiągnęła 46, głównie w przypadku produkcji dużych fabryk i marek.


W 2012 r. Rozbudowano fabrykę obuwia i wprowadzono 3 zaawansowane linie produkcyjne, zatrudniające 65 pracowników, i skutecznie zarejestrowano i prowadzono niezależną markę „Shuai Kewei”.


W 2014 r . Firma prowadziła głównie niezależne marki, otworzyła 15 kanałów dystrybucji offline, wprowadziła 5 zaawansowanych linii produkcyjnych, 78 pracowników, 10 projektantów i 12 pracowników marketingu.


W 2018 r . Liczba kanałów offline firmy wzrosła do ponad 30, a od października 2018 r. Ma pewien wpływ na rynek. Sprzedaż firmy przekroczyła 12 mln juanów, firma wejdzie na rynek e-commerce, a obecnie ma 15 doświadczonych e zespół ds. handlu

Założona w 2010 roku marka Shuai Kewei jest własną marką Fujian Nan'an Xianglong Shoe Factory. Jest to kolekcja klasycznych stylów marki modowej. Został zaprojektowany zgodnie z kształtem stóp orientalnych butów męskich. Jest prosty, stylowy i wygodny. Buty męskie Shuai Kewei zajmują się miejskimi działkami. Projektanci wprowadzają popularne elementy każdego sezonu do designu marki. Opierając się na podkreśleniu marki i smaku, staramy się, aby wiele detali było wyjątkowych, szlachetnych i wygodnych oraz unikalnych dla współczesnych mężczyzn z obszarów miejskich. Niezwykły urok. Buty męskie marki Shuai Kewei to osoby w wieku 18-35 lat, które uwielbiają podróże i sport. Młodzi ludzie, którzy są pasjonatami życia, cena produktu wynosi od 158 do 398 juanów.
Obecnie marka Shuikewei jest sprzedawana głównie offline i ma pełny kanał sprzedaży. Dystrybutorzy są dystrybuowani w Fujian, Guangdong, Jiangxi, Hunan i innych regionach, z ponad 30 dystrybutorami. W przyszłości firma pozwoli setkom milionów ludzi dzielić się doskonałymi wrażeniami z butów marki Shuai Kewei. W ciągu pięciu lat liczba dystrybutorów przekroczyła 100, a roczne przychody ze sprzedaży osiągnęły 100 milionów juanów. W ciągu 10 lat dystrybutorzy przekroczyli 300 i zrealizowali roczne przychody ze sprzedaży. 1 miliard juanów. Po wejściu do Tmall Shuai Kewei zrealizuje integrację online i offline, uzyska dostęp do nowego systemu sprzedaży detalicznej Tmall i opracuje dystrybutorów internetowych, aby w pełni zrealizować zasięg marki.

-03-
Usługa

Nasze Usługi

1. Magazyn o powierzchni 4000 m2 umożliwia 48-godzinną dostawę przy zamówieniu 12 000 prs.

2. Znacznie niższa cena niż cena OEM.

3. 9 lat doświadczenia w hurtowym eksporcie online.

4. wiele opcji dla dzieci, mężczyzn, kobiet.

5. OEM dostępny.

6. dobre usługi i odpowie na czas

ZAPŁATA

Depozyt w wysokości 30%, płatność salda przed dostawą T / T

PRÓBA

Oferujemy bezpłatne próbki dla wszystkich stylów w naszych butach, ale klient musi wziąć koszt wysyłki.
Cała opłata za próbkę zostanie zapłacona, a my zwrócimy Ci pieniądze po dokonaniu wielkiej umowy. Dzięki za zrozumienie!

-04-
Nasz zespół

Specjalizujemy się w badaniach, produkcji i sprzedaży szerokiej gamy obuwia.

Szczegóły kontaktu